Hakkımızda


Statik Proje

Sektörde 25 yıllık geçmişe sahip firmamız statik betonarme ve çelik yapı projeleri oluşturmada ciddi deneyimlere sahip mühendislerin çalışmalarında vermiş olduğu güvenle her geçen gün daha büyük projelere imza atmaktadır.
Firma olarak projecilik sektöründe özellikle iş yeri ve sanayi yapıları konusunda özenle hazırlanmış projelerimiz ile sektörde ciddi bir boşluğu gidermekteyiz. Proje çalışmalarımızda statik projeleri ön planda tutup her türlü çelik ve betonarme statik projelerini hazırlamaktayız.
İnşaat sektörü her geçen gün büyümekte ve rekabet ortamı daha da artmaktadır. Her türlü inşaat çalışmasında projeler hayati önem taşımaktadır ve firmamız bunun bilincindedir. Bu prensipler çerçevesinde, hazırlamış olduğumuz çalışmalarda müşteri memnuniyetine önem vermekle beraber projelerin her türlü kalite ve güven esaslarına en üst düzeyde uygunluğunu ön planda tutmaktayız. Bu nedenle gerek bireysel gerek kurumsal inşaat işlerinde projelere yoğunlaşıp sizlere en sağlıklı ve kaliteli hizmeti sunmaktayız.

 


Misyonumuz:

Sağlam, uzun ömürlü, optimal malzeme seçimleri ile çağa ve yönemeliklere uygun mükkemmel projeler oluşturmaktır.


Vizyonumuz:

Türkiye’de projecilik konusunda bir geçiş dönemi yaşanmaktadır. Daha önce elle yapılan statik projeler ve bunlara ilişkin yönetmelikler zamanla yerini bilgisayar destekli projeciliğe ve bunlara uygun yönetmeliğe yerini bırakmaktadır. Bu geçiş döneminde profesyonel projeciliğe ihtiyaç duyulmaktadır. Amacımız şimdiye kadar yürüttüğümüz zamana uygun profesyonel projeciliği devam ettirmek hatta daha ileriye götürerek çağın ilerisine taşımaktır.


Mühendislerimiz:

Müh. Özden ERDOĞAN

1989 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde eğitime başlayarak inşaat sektörüne ilk adımı atmıştır. 1994 yılında başlayan iş hayatı inşaat sektörünün muhtelif dallarında şantiyecilik yaparak devam etti. Şantiyecilik ile birlikte 1996 yılında çelik konstrüksiyon projeciliği alanında çalışmalarına hız kazandırdı. Hem şantiye hayatı hem projecilik hayatı beraber yürütülürken 2009 yılına kadar bir çok şirkette bu alanlarda deneyimleri oldu. 2009 yılından itibaren kendi şirketinde faaliyet göstermektedir. Ağırlıklı olarak çelik yapı üzerine statik projeler hazırlamaktadır.

Müh. Şahin KALELİ

1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’sinde lisans eğitimini tamamaldı. Aynı yıl büro açarak statik-betonarme projeleri yapmaya başladı. Yüzlerce özel konut ve iş yeri projelerine imza attı. 1996-1998 yıllarında KİPTAŞ’ta statik betonarme projesine danışmanlık yaptı. 2011-2014 yıllarında riskli bina tespit işinde binaların kapasite kontrol hesaplarını yaptı. Ayrıca özel bir firma ile Rusya ve Türkmenistan’da çeşitli konut projelerinin mühendisliğini yaptı.

Comments are closed